Get a site

Hiivurin

suomenhevoset

KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 02.07.2019



VIP: 24.06.2019
Järjestäjä: Hiivurin Suomenhevoset (HIIV9370)
Vastuuhenkilö: enna (VRL-14704)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

-Kilpailut ovat kaikille avoimet.
-Jokaiseen luokkaan mahtuu 50 osallistujaa.
-Ratsastaja saa tuoda enintään 5 hevosta/luokka.
-Yksi hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.
-Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoiset.

Osallistuminen
- Osoitteeseen [email protected]
- Otsikolla KRJ91-110 (vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
- Osallistumismuoto:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Luokat

1. helppo C (45/50)
2. helppo B (50/50) Täynnä!
3. helppo A (50/50) Täynnä!
4. vaativa B (48/50)
5. vaativa A (24/50)

Osallistujat / Tulokset

1. helppo C

1. Sussu (VRL-12636) - Gin Zhjolud
2. Kida (VRL-08368) - Fern Arianrhod
3. JP (VRL-01948) - Huovilan Idalia
4. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas
5. Kida (VRL-08368) - Awela
6. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
7. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Hazy Miss Daisy VH18-017-0389
8. suba (VRL-12468) - Innhøsting CRE VH14-053-0180
9. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Tropic Like It's Hot VH18-017-0291
10. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
11. sonya (VRL-09386) - Maarten van Goyen VH19-012-0024
12. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
13. Sussu (VRL-12636) - Adinan Nipsu VH16-018-1368
14. Kida (VRL-08368) - Dashford Belle
15. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
16. Liia (VRL-11284) - Eironi Llewychaidd Dawn VH16-026-0102
17. Sussu (VRL-12636) - Rappadan’s Kristeen VH17-017-0566
18. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
19. Liia (VRL-11284) - Yr Ardalaidd Dawn VH16-026-0093
20. Liia (VRL-11284) - Vinhan Cosmic Cobalt VH19-024-0026
21. miivi (VRL-13320) - Miekannielijä
22. suba (VRL-12468) - Derian Vigdis VH15-053-0007
23. Liia (VRL-11284) - Rushock Cinderellazombie VH18-024-0131
24. Kida (VRL-08368) - Cadogan Ragnárock
25. JP (VRL-01948) - Huovilan Linette
26. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
27. sonya (VRL-09386) - A.D. Cold Dumle VH16-025-0056
28. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat All Sun & Games VH18-017-0363
29. Sussu (VRL-12636) - Rohvessori VH14-018-1885
30. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Takes Two To Mango VH18-017-0261
31. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
32. Liia (VRL-11284) - Rockafella VH15-023-0038
33. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
34. suba (VRL-12468) - Derian Arnold VH15-053-0212
35. Kida (VRL-08368) - Crafnant Keanu
36. Sussu (VRL-12636) - Angren Columbo VH17-041-0003
37. sonya (VRL-09386) - Solsikke Hav VH18-053-0084
38. Nikki (VRL-14085) - Gloomsdale Jon Bon Jovi VH18-017-0513
39. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Pietaryrtti
40. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
41. sonya (VRL-09386) - A.D. Golden Wish VH13-017-0262
42. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Meteli
43. miivi (VRL-13320) - Navajan Ruhtinatar
44. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Pumpkin Spice Twister VH18-017-0566
45. suba (VRL-12468) - Søt Kisses VH15-053-0210


2. helppo B

1. Milma (VRL-14149) - Kalmankuningas VH19-018-0499
2. Kida (VRL-08368) - Fern Arianrhod
3. miivi (VRL-13320) - Miekannielijä
4. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
5. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Meteli
6. Liia (VRL-11284) - Eironi Llewychaidd Dawn VH16-026-0102
7. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
8. Layda (VRL-14488) - Carnedd Dyfodol VH17-024-0126
9. sonya (VRL-09386) - Gloud Gott Olha VH19-013-0011
10. JP (VRL-01948) - Hopewood Deity
11. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas
12. Kida (VRL-08368) - Cadogan Ragnárock
13. JP (VRL-01948) - Forthill Fiona
14. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
15. Liia (VRL-11284) - Rockafella VH15-023-0038
16. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
17. Sussu (VRL-12636) - Gin Fjodorovna VH13-001-0104
18. Shannon. (VRL-05645) - Jinan Khalidah SE VH18-003-0183
19. Sussu (VRL-12636) - Piccolo VH17-092-0006
20. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
21. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Pietaryrtti
22. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
23. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
24. miivi (VRL-13320) - Navajan Ruhtinatar
25. Sussu (VRL-12636) - Tristram VH17-104-0019
26. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
27. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120
28. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
29. JP (VRL-01948) - Cambriach Siobhan
30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
31. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
32. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Haamujengi
33. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018
34. suba (VRL-12468) - Derian Alfdis VH15-053-0217
35. Kida (VRL-08368) - Crafnant Keanu
36. Liia (VRL-11284) - Rushock Cinderellazombie VH18-024-0131
37. sonya (VRL-09386) - Sávvamis VH19-018-0492
38. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
39. Liia (VRL-11284) - Vinhan Cosmic Cobalt VH19-024-0026
40. Kida (VRL-08368) - Awela
41. Kida (VRL-08368) - Dashford Belle
42. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
43. JP (VRL-01948) - Huovilan Kenza
44. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Vuolukka
45. suba (VRL-12468) - Derian Kodran VH15-053-0050
46. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
47. JP (VRL-01948) - Hopewood Fable
48. Miia Maria (VRL-10382) - Nyyrikki VH18-018-1821
49. sonya (VRL-09386) - A.D. Cold Dumle VH16-025-0056
50. Liia (VRL-11284) - Yr Ardalaidd Dawn VH16-026-0093


3. helppo A

1. Miia Maria (VRL-10382) - Nyyrikki VH18-018-1821
2. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
3. JP (VRL-01948) - Hopewood Fable
4. miivi (VRL-13320) - Helmiahon Enneuni
5. suba (VRL-12468) - Derian Kelda VH15-053-0049
6. sonya (VRL-09386) - Faoláin Leonard VH19-035-0011
7. Liia (VRL-11284) - Hötöhattara VH19-018-0578
8. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
9. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Huijari VH17-018-1005
10. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Tosipeli VH16-018-1593
11. JP (VRL-01948) - Huovilan Kenza
12. JP (VRL-01948) - Hopewood Deity
13. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396
14. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
15. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twinkling Sky
16. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
17. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
18. JP (VRL-01948) - Cambriach Siobhan
19. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
20. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB
21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki
22. JP (VRL-01948) - Forthill Fiona
23. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
24. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
25. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020
26. Liia (VRL-11284) - Vappulan Aurelius VH19-018-0577
27. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
28. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725
29. suba (VRL-12468) - Derian Ingunn VH14-053-0225
30. suba (VRL-12468) - Derian Raynor VH16-053-0116
31. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
32. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
33. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
34. suba (VRL-12468) - Derian Amora VH15-053-0048
35. sarqquu (VRL-04374) - Omar el-Khan VH18-218-0002
36. Sussu (VRL-12636) - Viaton Suomipoika VH14-018-0891
37. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
38. sonya (VRL-09386) - Gloud Gott Olha VH19-013-0011
39. Kida (VRL-08368) - Brokeback Goldengeist
40. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
41. sonya (VRL-09386) - Sávvamis VH19-018-0492
42. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave VH15-018-1626
43. Kida (VRL-08368) - Brokeback Eisblick VH16-013-0145
44. miivi (VRL-13320) - Helmiahon Kahvikarpaasi
45. miivi (VRL-13320) - Syrjän Vohveli
46. Liia (VRL-11284) - Dallasp-Ulla
47. miivi (VRL-13320) - Elohiljan Jonnet Ei Muista
48. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
49. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Taikasana
50. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Värisuora


4. vaativa B

1. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Repolainen
2. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twinkling Sky
3. Dimma (VRL-08204) - Pirunkorven Peikko VH18-018-1567
4. Shannon. (VRL-05645) - Patroczia M VH19-003-0048
5. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
6. suba (VRL-12468) - Moon Harmaa VH14-018-1871
7. Shannon. (VRL-05645) - KH Maksym VH18-003-0198
8. suba (VRL-12468) - Reposaaren Veijari VH15-018-0141
9. Kida (VRL-08368) - Brokeback Eisblick VH16-013-0145
10. Dimma (VRL-08204) - Vompatti VH18-018-0322
11. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie
12. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
13. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
14. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106
15. Liia (VRL-11284) - Luuvartti VH19-018-0580
16. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
17. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219
18. sarqquu (VRL-04374) - Omar el-Khan VH18-218-0002
19. suba (VRL-12468) - Moon Jasira VH14-018-1612
20. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
21. Kida (VRL-08368) - Brokeback Goldengeist
22. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
23. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Värisuora
24. Shannon. (VRL-05645) - Alyona VH18-003-0236
25. Dimma (VRL-08204) - Salmiakkitassu VH18-018-0494
26. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
27. Liia (VRL-11284) - Riimilän Kakadu Plum VH19-031-0127
28. JP (VRL-01948) - Burlyhill Morocco
29. JP (VRL-01948) - Rosie Chic
30. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Joulusukka VH14-018-1980
31. Milma (VRL-14149) - Runon Korpikettu VH18-018-1328
32. sonya (VRL-09386) - Pipsanella
33. sonya (VRL-09386) - Faoláin Leonard VH19-035-0011
34. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
35. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
36. Dimma (VRL-08204) - Pirunkorven Sonaatti
37. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064
38. Liia (VRL-11284) - Kuurikko VH19-018-0579
39. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725
40. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
41. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB
42. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Kaiho VH14-018-1981
43. Sussu (VRL-12636) - Loedwijk 5594
44. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
45. JP (VRL-01948) - Vendetta
46. Liia (VRL-11284) - Brunnby Boston Sour VH19-023-0024
47. sarqquu (VRL-04374) - Priton Izuver VH18-039-0070
48. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki


5. vaativa A

1. Nikki (VRL-14085) - Librement Cardiaque VH15-021-0498
2. Kida (VRL-08368) - Everholt Demonesque VH19-021-0031
3. sarqquu (VRL-04374) - Priton Izuver VH18-039-0070
4. Shannon. (VRL-05645) - Tawfik al Najya VH18-003-0117
5. JP (VRL-01948) - Burlyhill Morocco
6. Sussu (VRL-12636) - JB Woohoo Blue VH16-031-0681
7. JP (VRL-01948) - Rosie Chic
8. Kida (VRL-08368) - Everholt Caryanda VH19-076-0007
9. Sussu (VRL-12636) - Gin Vetshno
10. Shannon. (VRL-05645) - Magnifficoo VH18-003-0065
11. Shannon. (VRL-05645) - Galina VH18-003-0088
12. Sussu (VRL-12636) - Amoricio Andrassa I VH18-201-0001
13. JP (VRL-01948) - Vendetta
14. suba (VRL-12468) - Reposaaren Punakuono VH15-018-1057
15. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover VH19-012-0103
16. Sussu (VRL-12636) - Evening Star KRN VH18-031-0489
17. Sussu (VRL-12636) - Silverbrigde Blood Royal
18. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie
19. Shannon. (VRL-05645) - Granya M VH19-003-0047
20. Kida (VRL-08368) - Everholt Kharon VH19-044-0037
21. Dimma (VRL-08204) - Sudentaival VH16-018-0753
22. Layda (VRL-14488) - Khatassy Yemn VH17-100-0001
23. Shannon. (VRL-05645) - Galal El Masri VH18-003-0132
24. suba (VRL-12468) - Reposaaren Peikonpoika VH14-018-1982

Ulkoasu © Cery 2018
Taustakuva © TRFotos CC0 1.0
Otsikkokuva © Cherie CC BY-NC 2.0 (original)
Sivusto ja muu materiaali © Hiivurin Suomenhevoset 2018
Tämä on virtuaalitalli / virtuaalihevonen