Get a site

Hiivurin

suomenhevoset

KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 19.07.2019



VIP: 24.06.2019
Järjestäjä: Hiivurin Suomenhevoset (HIIV9370)
Vastuuhenkilö: enna (VRL-14704)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

-Kilpailut ovat kaikille avoimet.
-Jokaiseen luokkaan mahtuu 50 osallistujaa.
-Ratsastaja saa tuoda enintään 5 hevosta/luokka.
-Yksi hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.
-Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoiset.

Osallistuminen
- Osoitteeseen [email protected]
- Otsikolla KRJ91-110 (vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
- Osallistumismuoto:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Luokat

1. helppo C (45/50)
2. helppo B (50/50) Täynnä!
3. helppo A (50/50) Täynnä!
4. vaativa B (48/50)
5. vaativa A (24/50)

Osallistujat / Tulokset

1. helppo C

1. Liia (VRL-11284) - Eironi Llewychaidd Dawn VH16-026-0102
2. Nikki (VRL-14085) - Gloomsdale Jon Bon Jovi VH18-017-0513
3. Liia (VRL-11284) - Rushock Cinderellazombie VH18-024-0131
4. Sussu (VRL-12636) - Rohvessori VH14-018-1885
5. sonya (VRL-09386) - A.D. Golden Wish VH13-017-0262
6. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Meteli
7. Liia (VRL-11284) - Vinhan Cosmic Cobalt VH19-024-0026
8. JP (VRL-01948) - Huovilan Linette
9. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
10. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
11. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Takes Two To Mango VH18-017-0261
12. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
13. miivi (VRL-13320) - Miekannielijä
14. miivi (VRL-13320) - Navajan Ruhtinatar
15. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas
16. sonya (VRL-09386) - Maarten van Goyen VH19-012-0024
17. Kida (VRL-08368) - Cadogan Ragnárock
18. Kida (VRL-08368) - Awela
19. suba (VRL-12468) - Innhøsting CRE VH14-053-0180
20. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
21. suba (VRL-12468) - Søt Kisses VH15-053-0210
22. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Pietaryrtti
23. JP (VRL-01948) - Huovilan Idalia
24. Sussu (VRL-12636) - Rappadan’s Kristeen VH17-017-0566
25. Liia (VRL-11284) - Yr Ardalaidd Dawn VH16-026-0093
26. suba (VRL-12468) - Derian Vigdis VH15-053-0007
27. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat All Sun & Games VH18-017-0363
28. Kida (VRL-08368) - Dashford Belle
29. suba (VRL-12468) - Derian Arnold VH15-053-0212
30. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Tropic Like It's Hot VH18-017-0291
31. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
32. Sussu (VRL-12636) - Angren Columbo VH17-041-0003
33. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Pumpkin Spice Twister VH18-017-0566
34. Kida (VRL-08368) - Crafnant Keanu
35. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
36. sonya (VRL-09386) - Solsikke Hav VH18-053-0084
37. Sussu (VRL-12636) - Adinan Nipsu VH16-018-1368
38. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
39. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
40. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Hazy Miss Daisy VH18-017-0389
41. Liia (VRL-11284) - Rockafella VH15-023-0038
42. Kida (VRL-08368) - Fern Arianrhod
43. Sussu (VRL-12636) - Gin Zhjolud
44. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
45. sonya (VRL-09386) - A.D. Cold Dumle VH16-025-0056


2. helppo B

1. Kida (VRL-08368) - Cadogan Ragnárock
2. sonya (VRL-09386) - Sávvamis VH19-018-0492
3. miivi (VRL-13320) - Navajan Ruhtinatar
4. Liia (VRL-11284) - Eironi Llewychaidd Dawn VH16-026-0102
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
6. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
7. Shannon. (VRL-05645) - Jinan Khalidah SE VH18-003-0183
8. JP (VRL-01948) - Hopewood Deity
9. Liia (VRL-11284) - Yr Ardalaidd Dawn VH16-026-0093
10. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018
11. JP (VRL-01948) - Hopewood Fable
12. Layda (VRL-14488) - Carnedd Dyfodol VH17-024-0126
13. sonya (VRL-09386) - A.D. Cold Dumle VH16-025-0056
14. Miia Maria (VRL-10382) - Nyyrikki VH18-018-1821
15. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Pietaryrtti
16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
17. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
18. Liia (VRL-11284) - Rushock Cinderellazombie VH18-024-0131
19. Sussu (VRL-12636) - Piccolo VH17-092-0006
20. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Haamujengi
21. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
22. miivi (VRL-13320) - Miekannielijä
23. Liia (VRL-11284) - Rockafella VH15-023-0038
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
25. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
26. suba (VRL-12468) - Derian Kodran VH15-053-0050
27. Sussu (VRL-12636) - Tristram VH17-104-0019
28. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
29. Kida (VRL-08368) - Fern Arianrhod
30. Milma (VRL-14149) - Kalmankuningas VH19-018-0499
31. Liia (VRL-11284) - Vinhan Cosmic Cobalt VH19-024-0026
32. suba (VRL-12468) - Derian Alfdis VH15-053-0217
33. JP (VRL-01948) - Forthill Fiona
34. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
35. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
36. Kida (VRL-08368) - Awela
37. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
38. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Meteli
39. Kida (VRL-08368) - Dashford Belle
40. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
41. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
42. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120
43. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
44. sonya (VRL-09386) - Gloud Gott Olha VH19-013-0011
45. Kida (VRL-08368) - Crafnant Keanu
46. JP (VRL-01948) - Cambriach Siobhan
47. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas
48. Sussu (VRL-12636) - Gin Fjodorovna VH13-001-0104
49. JP (VRL-01948) - Huovilan Kenza
50. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Vuolukka


3. helppo A

1. miivi (VRL-13320) - Helmiahon Kahvikarpaasi
2. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
3. Liia (VRL-11284) - Vappulan Aurelius VH19-018-0577
4. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
5. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
6. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
7. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
8. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
9. Liia (VRL-11284) - Dallasp-Ulla
10. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Taikasana
11. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020
12. JP (VRL-01948) - Hopewood Fable
13. Sussu (VRL-12636) - Viaton Suomipoika VH14-018-0891
14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Värisuora
15. suba (VRL-12468) - Derian Raynor VH16-053-0116
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
17. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
18. suba (VRL-12468) - Derian Amora VH15-053-0048
19. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave VH15-018-1626
20. suba (VRL-12468) - Derian Kelda VH15-053-0049
21. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Tosipeli VH16-018-1593
22. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396
23. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
24. suba (VRL-12468) - Derian Ingunn VH14-053-0225
25. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki
26. Miia Maria (VRL-10382) - Nyyrikki VH18-018-1821
27. sonya (VRL-09386) - Gloud Gott Olha VH19-013-0011
28. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
29. miivi (VRL-13320) - Helmiahon Enneuni
30. Kida (VRL-08368) - Brokeback Goldengeist
31. sonya (VRL-09386) - Sávvamis VH19-018-0492
32. miivi (VRL-13320) - Syrjän Vohveli
33. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB
34. JP (VRL-01948) - Cambriach Siobhan
35. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
36. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
37. Kida (VRL-08368) - Brokeback Eisblick VH16-013-0145
38. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twinkling Sky
39. miivi (VRL-13320) - Elohiljan Jonnet Ei Muista
40. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Huijari VH17-018-1005
41. sarqquu (VRL-04374) - Omar el-Khan VH18-218-0002
42. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
43. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
44. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725
45. JP (VRL-01948) - Forthill Fiona
46. Liia (VRL-11284) - Hötöhattara VH19-018-0578
47. JP (VRL-01948) - Hopewood Deity
48. sonya (VRL-09386) - Faoláin Leonard VH19-035-0011
49. JP (VRL-01948) - Huovilan Kenza
50. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday


4. vaativa B

1. Sussu (VRL-12636) - Loedwijk 5594
2. sonya (VRL-09386) - Faoláin Leonard VH19-035-0011
3. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twinkling Sky
4. Dimma (VRL-08204) - Vompatti VH18-018-0322
5. Shannon. (VRL-05645) - KH Maksym VH18-003-0198
6. JP (VRL-01948) - Rosie Chic
7. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
8. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725
9. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Värisuora
10. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie
11. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Joulusukka VH14-018-1980
12. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Kaiho VH14-018-1981
13. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki
14. Liia (VRL-11284) - Riimilän Kakadu Plum VH19-031-0127
15. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064
16. Liia (VRL-11284) - Brunnby Boston Sour VH19-023-0024
17. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
18. Kida (VRL-08368) - Brokeback Eisblick VH16-013-0145
19. JP (VRL-01948) - Vendetta
20. suba (VRL-12468) - Reposaaren Veijari VH15-018-0141
21. Dimma (VRL-08204) - Pirunkorven Sonaatti
22. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
24. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Repolainen
25. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
26. Kida (VRL-08368) - Brokeback Goldengeist
27. JP (VRL-01948) - Burlyhill Morocco
28. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
29. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219
30. sonya (VRL-09386) - Pipsanella
31. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
32. suba (VRL-12468) - Moon Harmaa VH14-018-1871
33. Dimma (VRL-08204) - Salmiakkitassu VH18-018-0494
34. Shannon. (VRL-05645) - Alyona VH18-003-0236
35. suba (VRL-12468) - Moon Jasira VH14-018-1612
36. Liia (VRL-11284) - Kuurikko VH19-018-0579
37. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
38. sarqquu (VRL-04374) - Omar el-Khan VH18-218-0002
39. Shannon. (VRL-05645) - Patroczia M VH19-003-0048
40. Liia (VRL-11284) - Luuvartti VH19-018-0580
41. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106
42. Milma (VRL-14149) - Runon Korpikettu VH18-018-1328
43. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
44. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
45. Dimma (VRL-08204) - Pirunkorven Peikko VH18-018-1567
46. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB
47. sarqquu (VRL-04374) - Priton Izuver VH18-039-0070
48. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141


5. vaativa A

1. Sussu (VRL-12636) - Amoricio Andrassa I VH18-201-0001
2. Nikki (VRL-14085) - Librement Cardiaque VH15-021-0498
3. suba (VRL-12468) - Reposaaren Punakuono VH15-018-1057
4. Shannon. (VRL-05645) - Magnifficoo VH18-003-0065
5. Kida (VRL-08368) - Everholt Caryanda VH19-076-0007
6. Shannon. (VRL-05645) - Galina VH18-003-0088
7. Shannon. (VRL-05645) - Galal El Masri VH18-003-0132
8. JP (VRL-01948) - Rosie Chic
9. Dimma (VRL-08204) - Sudentaival VH16-018-0753
10. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie
11. Sussu (VRL-12636) - JB Woohoo Blue VH16-031-0681
12. JP (VRL-01948) - Burlyhill Morocco
13. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover VH19-012-0103
14. Sussu (VRL-12636) - Gin Vetshno
15. JP (VRL-01948) - Vendetta
16. Kida (VRL-08368) - Everholt Kharon VH19-044-0037
17. sarqquu (VRL-04374) - Priton Izuver VH18-039-0070
18. Kida (VRL-08368) - Everholt Demonesque VH19-021-0031
19. Sussu (VRL-12636) - Silverbrigde Blood Royal
20. Shannon. (VRL-05645) - Granya M VH19-003-0047
21. Layda (VRL-14488) - Khatassy Yemn VH17-100-0001
22. Sussu (VRL-12636) - Evening Star KRN VH18-031-0489
23. suba (VRL-12468) - Reposaaren Peikonpoika VH14-018-1982
24. Shannon. (VRL-05645) - Tawfik al Najya VH18-003-0117

Ulkoasu © Cery 2018
Taustakuva © TRFotos CC0 1.0
Otsikkokuva © Cherie CC BY-NC 2.0 (original)
Sivusto ja muu materiaali © Hiivurin Suomenhevoset 2018
Tämä on virtuaalitalli / virtuaalihevonen