Get a site

Hiivurin

suomenhevoset

KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 12.07.2019



VIP: 24.06.2019
Järjestäjä: Hiivurin Suomenhevoset (HIIV9370)
Vastuuhenkilö: enna (VRL-14704)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

-Kilpailut ovat kaikille avoimet.
-Jokaiseen luokkaan mahtuu 50 osallistujaa.
-Ratsastaja saa tuoda enintään 5 hevosta/luokka.
-Yksi hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.
-Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoiset.

Osallistuminen
- Osoitteeseen [email protected]
- Otsikolla KRJ91-110 (vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
- Osallistumismuoto:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Luokat

1. helppo C (45/50)
2. helppo B (50/50) Täynnä!
3. helppo A (50/50) Täynnä!
4. vaativa B (48/50)
5. vaativa A (24/50)

Osallistujat / Tulokset

1. helppo C

1. Liia (VRL-11284) - Rockafella VH15-023-0038
2. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
3. suba (VRL-12468) - Søt Kisses VH15-053-0210
4. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat All Sun & Games VH18-017-0363
5. Kida (VRL-08368) - Dashford Belle
6. Sussu (VRL-12636) - Gin Zhjolud
7. Liia (VRL-11284) - Rushock Cinderellazombie VH18-024-0131
8. Kida (VRL-08368) - Cadogan Ragnárock
9. Liia (VRL-11284) - Vinhan Cosmic Cobalt VH19-024-0026
10. Liia (VRL-11284) - Eironi Llewychaidd Dawn VH16-026-0102
11. suba (VRL-12468) - Innhøsting CRE VH14-053-0180
12. Kida (VRL-08368) - Crafnant Keanu
13. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
14. Sussu (VRL-12636) - Rohvessori VH14-018-1885
15. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas
16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
17. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Pietaryrtti
18. suba (VRL-12468) - Derian Arnold VH15-053-0212
19. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Tropic Like It's Hot VH18-017-0291
20. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
21. Sussu (VRL-12636) - Rappadan’s Kristeen VH17-017-0566
22. miivi (VRL-13320) - Miekannielijä
23. sonya (VRL-09386) - A.D. Golden Wish VH13-017-0262
24. Nikki (VRL-14085) - Gloomsdale Jon Bon Jovi VH18-017-0513
25. sonya (VRL-09386) - A.D. Cold Dumle VH16-025-0056
26. JP (VRL-01948) - Huovilan Linette
27. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
28. Kida (VRL-08368) - Fern Arianrhod
29. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Meteli
30. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Takes Two To Mango VH18-017-0261
31. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Pumpkin Spice Twister VH18-017-0566
32. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Hazy Miss Daisy VH18-017-0389
33. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
34. suba (VRL-12468) - Derian Vigdis VH15-053-0007
35. miivi (VRL-13320) - Navajan Ruhtinatar
36. sonya (VRL-09386) - Solsikke Hav VH18-053-0084
37. sonya (VRL-09386) - Maarten van Goyen VH19-012-0024
38. Liia (VRL-11284) - Yr Ardalaidd Dawn VH16-026-0093
39. Sussu (VRL-12636) - Angren Columbo VH17-041-0003
40. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
41. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
42. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
43. JP (VRL-01948) - Huovilan Idalia
44. Sussu (VRL-12636) - Adinan Nipsu VH16-018-1368
45. Kida (VRL-08368) - Awela


2. helppo B

1. Kida (VRL-08368) - Awela
2. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
4. Kida (VRL-08368) - Dashford Belle
5. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Haamujengi
6. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120
7. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
8. suba (VRL-12468) - Derian Alfdis VH15-053-0217
9. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
10. sonya (VRL-09386) - Gloud Gott Olha VH19-013-0011
11. Kida (VRL-08368) - Crafnant Keanu
12. Liia (VRL-11284) - Eironi Llewychaidd Dawn VH16-026-0102
13. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Vuolukka
14. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
15. Liia (VRL-11284) - Rockafella VH15-023-0038
16. JP (VRL-01948) - Huovilan Kenza
17. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
18. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
19. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
20. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
21. Sussu (VRL-12636) - Piccolo VH17-092-0006
22. Kida (VRL-08368) - Cadogan Ragnárock
23. Liia (VRL-11284) - Yr Ardalaidd Dawn VH16-026-0093
24. JP (VRL-01948) - Cambriach Siobhan
25. Liia (VRL-11284) - Rushock Cinderellazombie VH18-024-0131
26. Liia (VRL-11284) - Vinhan Cosmic Cobalt VH19-024-0026
27. JP (VRL-01948) - Forthill Fiona
28. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Pietaryrtti
29. Layda (VRL-14488) - Carnedd Dyfodol VH17-024-0126
30. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
31. Miia Maria (VRL-10382) - Nyyrikki VH18-018-1821
32. sonya (VRL-09386) - Sávvamis VH19-018-0492
33. Shannon. (VRL-05645) - Jinan Khalidah SE VH18-003-0183
34. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas
35. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
36. Sussu (VRL-12636) - Tristram VH17-104-0019
37. suba (VRL-12468) - Derian Kodran VH15-053-0050
38. JP (VRL-01948) - Hopewood Fable
39. Sussu (VRL-12636) - Gin Fjodorovna VH13-001-0104
40. Kida (VRL-08368) - Fern Arianrhod
41. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
42. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
43. miivi (VRL-13320) - Navajan Ruhtinatar
44. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Meteli
45. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
46. JP (VRL-01948) - Hopewood Deity
47. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018
48. Milma (VRL-14149) - Kalmankuningas VH19-018-0499
49. miivi (VRL-13320) - Miekannielijä
50. sonya (VRL-09386) - A.D. Cold Dumle VH16-025-0056


3. helppo A

1. miivi (VRL-13320) - Helmiahon Kahvikarpaasi
2. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Huijari VH17-018-1005
3. Liia (VRL-11284) - Dallasp-Ulla
4. JP (VRL-01948) - Hopewood Deity
5. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki
7. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
8. sonya (VRL-09386) - Faoláin Leonard VH19-035-0011
9. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
10. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
11. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725
12. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
13. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
14. suba (VRL-12468) - Derian Amora VH15-053-0048
15. JP (VRL-01948) - Huovilan Kenza
16. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
17. Sussu (VRL-12636) - Viaton Suomipoika VH14-018-0891
18. JP (VRL-01948) - Forthill Fiona
19. suba (VRL-12468) - Derian Raynor VH16-053-0116
20. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
21. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Taikasana
22. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
23. Miia Maria (VRL-10382) - Nyyrikki VH18-018-1821
24. suba (VRL-12468) - Derian Kelda VH15-053-0049
25. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
26. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
27. JP (VRL-01948) - Cambriach Siobhan
28. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
29. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Tosipeli VH16-018-1593
30. miivi (VRL-13320) - Elohiljan Jonnet Ei Muista
31. sonya (VRL-09386) - Sávvamis VH19-018-0492
32. Liia (VRL-11284) - Vappulan Aurelius VH19-018-0577
33. sarqquu (VRL-04374) - Omar el-Khan VH18-218-0002
34. JP (VRL-01948) - Hopewood Fable
35. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
36. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB
37. miivi (VRL-13320) - Helmiahon Enneuni
38. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twinkling Sky
39. sonya (VRL-09386) - Gloud Gott Olha VH19-013-0011
40. Liia (VRL-11284) - Hötöhattara VH19-018-0578
41. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Värisuora
42. Kida (VRL-08368) - Brokeback Eisblick VH16-013-0145
43. suba (VRL-12468) - Derian Ingunn VH14-053-0225
44. Kida (VRL-08368) - Brokeback Goldengeist
45. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave VH15-018-1626
46. miivi (VRL-13320) - Syrjän Vohveli
47. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
48. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396
49. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
50. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020


4. vaativa B

1. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
2. Dimma (VRL-08204) - Salmiakkitassu VH18-018-0494
3. JP (VRL-01948) - Rosie Chic
4. sonya (VRL-09386) - Faoláin Leonard VH19-035-0011
5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki
6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Värisuora
7. JP (VRL-01948) - Vendetta
8. Liia (VRL-11284) - Brunnby Boston Sour VH19-023-0024
9. Dimma (VRL-08204) - Vompatti VH18-018-0322
10. suba (VRL-12468) - Moon Jasira VH14-018-1612
11. Shannon. (VRL-05645) - KH Maksym VH18-003-0198
12. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
14. Shannon. (VRL-05645) - Patroczia M VH19-003-0048
15. suba (VRL-12468) - Moon Harmaa VH14-018-1871
16. Kida (VRL-08368) - Brokeback Goldengeist
17. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219
18. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
19. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
20. Liia (VRL-11284) - Luuvartti VH19-018-0580
21. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
22. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064
23. sonya (VRL-09386) - Pipsanella
24. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
25. sarqquu (VRL-04374) - Omar el-Khan VH18-218-0002
26. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
27. Sussu (VRL-12636) - Loedwijk 5594
28. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twinkling Sky
29. JP (VRL-01948) - Burlyhill Morocco
30. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725
31. Liia (VRL-11284) - Riimilän Kakadu Plum VH19-031-0127
32. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Kaiho VH14-018-1981
33. Kida (VRL-08368) - Brokeback Eisblick VH16-013-0145
34. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Repolainen
35. Milma (VRL-14149) - Runon Korpikettu VH18-018-1328
36. suba (VRL-12468) - Reposaaren Veijari VH15-018-0141
37. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB
38. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
39. Dimma (VRL-08204) - Pirunkorven Peikko VH18-018-1567
40. Liia (VRL-11284) - Kuurikko VH19-018-0579
41. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Joulusukka VH14-018-1980
42. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
43. Shannon. (VRL-05645) - Alyona VH18-003-0236
44. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
45. sarqquu (VRL-04374) - Priton Izuver VH18-039-0070
46. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie
47. Dimma (VRL-08204) - Pirunkorven Sonaatti
48. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106


5. vaativa A

1. Dimma (VRL-08204) - Sudentaival VH16-018-0753
2. Shannon. (VRL-05645) - Magnifficoo VH18-003-0065
3. Shannon. (VRL-05645) - Granya M VH19-003-0047
4. JP (VRL-01948) - Vendetta
5. Shannon. (VRL-05645) - Galal El Masri VH18-003-0132
6. Sussu (VRL-12636) - JB Woohoo Blue VH16-031-0681
7. suba (VRL-12468) - Reposaaren Punakuono VH15-018-1057
8. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover VH19-012-0103
9. Kida (VRL-08368) - Everholt Demonesque VH19-021-0031
10. Sussu (VRL-12636) - Silverbrigde Blood Royal
11. Shannon. (VRL-05645) - Tawfik al Najya VH18-003-0117
12. Sussu (VRL-12636) - Gin Vetshno
13. Nikki (VRL-14085) - Librement Cardiaque VH15-021-0498
14. Sussu (VRL-12636) - Evening Star KRN VH18-031-0489
15. Layda (VRL-14488) - Khatassy Yemn VH17-100-0001
16. JP (VRL-01948) - Rosie Chic
17. suba (VRL-12468) - Reposaaren Peikonpoika VH14-018-1982
18. Kida (VRL-08368) - Everholt Caryanda VH19-076-0007
19. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie
20. Kida (VRL-08368) - Everholt Kharon VH19-044-0037
21. sarqquu (VRL-04374) - Priton Izuver VH18-039-0070
22. Shannon. (VRL-05645) - Galina VH18-003-0088
23. Sussu (VRL-12636) - Amoricio Andrassa I VH18-201-0001
24. JP (VRL-01948) - Burlyhill Morocco

Ulkoasu © Cery 2018
Taustakuva © TRFotos CC0 1.0
Otsikkokuva © Cherie CC BY-NC 2.0 (original)
Sivusto ja muu materiaali © Hiivurin Suomenhevoset 2018
Tämä on virtuaalitalli / virtuaalihevonen